ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

5339

Дата реєстрації:

07.11.2023

Проголосовано:

08.11.2023 13:43:38

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 5339ПАЛАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДАУМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІРІШЕННЯ_________________ 2023 рокуПро передачу матеріальних цінностей на баланс комунальному некомерційному підприємству «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської радиВідповідно до статті 26, статті 59 та статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 136 Господарського кодексу України, з метою ефективного користування майном, що належить до комунальної власності Паланської сільської ради, клопотання адміністрації комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської ради від 03.11.2023 №2372/01-31 та враховуючи висновки постійних комісій з питань бюджету, фінансів, управління комунальним майном, соціально-економічного розвитку, регуляторної політики та підприємництва та з питань гуманітарної та соціальної політики, законності, регламенту, депутатської діяльності та етики сільська рада вирішила:
 1. Передати матеріальні цінності на баланс комунальному некомерційному підприємству «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської ради з балансу Городецької гімназії Паланської сільської ради (Додаток 1).

 2. Створити комісію по прийманню-передачі матеріальних цінностей, що передаються на баланс комунальному некомерційному підприємству «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської ради з балансу Городецької гімназії Паланської сільської ради (Додаток 2).

 3. Комісії провести приймання-передачу матеріальних цінностей на баланс комунальному некомерційному підприємству «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської ради з балансу Городецької гімназії Паланської сільської ради, згідно чинного законодавства.

 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, фінансів, управління комунальним майном, соціально-економічного розвитку, регуляторної політики та підприємництва (Байдужа Ю.О.) та з питань гуманітарної та соціальної політики, законності, регламенту, депутатської діяльності та етики (Білан Н.В.)Сільський голова Руслан ЯРЕМЧУКДодаток №1до рішення Паланської сільськоїради від ___________________Перелік матеріальних цінностей, що передаються на баланс комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня»Паланської сільської ради з балансу Городецької гімназії Паланськоїсільської ради
№з/п Найменування Рік

введення в експлуатацію
Інвентарний номер кількість Сума, грн Знос,грн Залишкова вартість, грн
1 Електрична плита 2013 10490025 1 10000,00 7750,00 2250,00
Всього 1 10000,00 7750,00 2250,00


Секретар сільської ради Ольга БУЦЬДодаток №2до рішення Паланської сільськоїради від _____________________Склад комісіїз приймання-передачі матеріальних цінностей, що передаються на баланс комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської ради з балансу Городецької гімназії Паланської сільської радиГолова комісії :- начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради Сарніцька Н.М.Члени комісії:
 • головний бухгалтер відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради Коваленко М.С.

 • директор Городецької гімназії Паланської сільської ради Курган Л.В.

 • виконуючий обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської ради Мотузенко С.О.

 • головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської ради Лопушанська І.В.Секретар сільської ради Ольга БУЦЬ